Серіал Чорнобиль викликав інтерес до відновлюваної енергії

media-6
| 22 Вересня 2021

Павло Сомов поділився своєю думкою з порталом “Главред” як не повторити чорнобильську катастрофу

Все більше українців обирають поновлювані джерела енергії: сонце, вітер і землю.

Уже кілька тижнів, як Україна і серіал Чорнобиль гримлять на весь світ і викликають масу обговорень і величезний інтерес у мільйонів людей. Все це – історія, яка стала частиною життя українців і її неможливо перекреслити або забути. Але, прямо зараз нове покоління людей може змінювати хід історії і стиль життя, більше ніколи не допускаючи повторення подібних масштабних катастроф.

Експерт з будівництва об’єктів цивільного та промислового будівництва Павло Сомов здобув освіту в Америці і брав безпосередню участь у виконанні будівельно-монтажних робіт під час пост-ліквідаційного періоду на блоці станції Чорнобильської АЕС, прокоментував ситуацію в Україні.

“Під час навчання в США, про Україну знали далеко не всі. Лише деякі люди знали про цю катастрофу світового масштабу. Зараз ім’я України гримить по всьому світу історією серіалу Чорнобиль але прямо сьогодні ми самі можемо вибрати інше життя. Наша країна має всі шанси почати нове життя і змінити майбутнє нових поколінь. Українці дуже талановиті і заповзятливі, все більше інтересу у людей викликають технології відновлюваної енергії, екодома. Люди змінюють свій стиль життя на максимально правильний і комфортний, в мирі з природою. Людина, що кричить сюжет серіалу Чорнобиль для мільйонів людей ще раз підкреслив всю сіль і біль минулого і того, що потрібно змінювати спосіб життя, зводячи до мінімуму всі ризики і переходити на використання природних матеріалів та ресурсів, які допоможуть жити! Тільки ми відповідаємо за стан навколишнього середовища і наш спосіб життя “, – зазначив Сомов.

Як показує практика, в нашій країні маса мозкових центрів і безліч світлих голів, які придумують і реалізовують нові технології в світі з природою. У нас роблять відкриття та впроваджують нові технології. У багатьох регіонах України вже здійснюють активний перехід на електроенергію, вироблену сонячними батареями і вітряними станціями. Будівельні компанії все більше звертають увагу на енергоефективності технології та будівництво екокомплексов. Це не тільки репутація та імідж країни, але і життя України і українців.

Цілий рух і платформу Global 100% RE Ukraine організувала співачка і громадський діяч – Руслана, яка також отримала статус Амбассадора відновлюваної енергії в світі. Своїм прикладом вона показує, як можна жити і забезпечувати всі важливі процеси, для комфортного життя і роботи, на енергії сонця, вітру і землі.

Історія Чорнобиля – це дорогий урок для України і всього світу, і наочний приклад, що не можна допустити подібного. Але, чомусь, тільки після виходу американського серіалу, люди масово почали цікавитися усіма деталями і заглиблюватися в тему відновлюваної енергії.

Як зазначив експерт, все більше українців обирають поновлювані джерела енергії, а саме: сонце, вітер і землю. Дані технології вже давно не новина, а широко використовувана практика не тільки в промисловому секторі, але і в цивільному будівництві. Впроваджувати екологічні технології і будувати екодома стає не просто модно, це вже must.

“Якщо кілька років тому люди грали в еко спосіб життя, щоб бути в тренді і модними, то зараз ситуація змінюється на краще, і люди усвідомлюють наскільки важливий процес переходу на чисту енергію. Зі свого досвіду можу сказати: еко – це не тільки економія, це екологія в першу чергу. Звертаючись до деяких людей, хочеться запитати: скільки ще серіалів Чорнобиль має вийти на екрани, щоб українці стали свідомими у виборі способу життя ?! “, – зазначив Сомов.