Ми будуємо майбутнє своїми руками. Для себе та для Вас!

На даний час компанія «ECOBUD Building Croup» реалізує два об’єкти комерційної нерухомості, і один проект житлової нерухомості, в яких виступає генеральним підрядником. Будівництво ведеться згідно з раніше затвердженими планами. Завдяки продуманій фінансовій стратегії, ми сьогодні стабільніші, ніж багато інших учасників ринку. Ми твердо впевнені, що період змін – перш за все, прекрасний привід змінитися, оновитися і здійснити задумані проекти.

Ми надаємо таку можливість та пропонуємо надійне, інноваційне, ефективне і якісне партнерство!

Наш підхід: Інноваційні рішення для ефективної реалізації Ваших ідей.

OBRIY FAMILY CLUB, КИЇВ, ХОДОСІВКА

ПРЕДСТАВЛЯЄМО OBRIY FAMILY CLUB, В 9 КІЛОМЕТРАХ ВІД КИЄВА. ЦЕ КОМПАКТНИЙ І ЗАТИШНИЙ КЛУБНИЙ ПОСЕЛОК - НА ТЕРИТОРІЇ ВСЬОГО 13 резиденцій. ДІЛЯНКИ ЗЕМЛІ ВІД 12 ДО 31 СОТКИ. РЕЗИДЕНЦІЇ спроєктовані В СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ, В ЯКОМУ все прораховано ДО ДРІБНИЦЬ: МАЛЮНОК ЛАНДШАФТА, ОТОЧЕННЯ, ЕКОЛОГІЧНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, СВІТЛО І КОЛІР.

OBRIY FAMILY CLUB - ЦЕ ПРОЕКТ МАЙБУТНЬОГО, ЯКИЙ БУДУЄТЬСЯ НА ДАНИЙ ЧАС. В ОСНОВІ ПРОЕКТУ ЛЕЖИТЬ КОНЦЕПЦІЯ нового урбанізму: ЖИТТЯ В ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ!

КОМПАНІЯ «ECOBUD BUILDING CROUP» СПІЛЬНО З АРХІТЕКТУРНУОЮ МАЙСТЕРНЄЮ розробляє концепцію БУДІВНИЦТВА, прокладає дорогу, ПІДВЕЛА КОМУНІКАЦІЇ. ЗАРАЗ НАМИ НА ДІЛЯНЦІ будують перши РЕЗИДЕНЦІЇ.

БІЗНЕС-ЦЕНТР, КИЇВ, ВУЛ. МЕТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, 14А

БІЗНЕС-ЦЕНТР, КИЇВ, ВУЛ. КІКВІДЗЕ, 44А