реалізовані проекти виконана робота над проектами
Відновлення роботоздатності БНС-1 після аварійної ситуації. м. Енергодар. Влаштування підпірної стіни насосної станції, влаштування берегоукріплення, влаштування труби обігріву ковша, що подає канал.
Технічне переобладнання енергоблоку ст. №1 ДТЕК Криворізька ТЕС. Демонтажні роботи, влаштування щитової кімнати, влаштування фундаменту з буронабивних паль.
Реконструкція з розширенням Національного інституту онкології по вул. Ломоносова, 33/43 в Голосіївському р-ні м. Києва. Широкий комплекс будівельних робіт в т.ч. інженерія, комунікації та оздоблення.
Реконструкція з прибудовою адміністративної будівлі Генеральної прокуратури України по вул. Різницькій, 13/15 в Печерському районі м. Києва. Демонтажні роботи та широкий комплекс будівельних робіт в т.ч. інженерія, комунікації та оздоблення.
Реконструкція з добудовою спортивно-оздоровчого комплексу Національного університету державної податкової служби України в м. Ірпінь Київської області. Широкий комплекс будівельних робіт в т.ч. інженерія, комунікації та оздоблення.
Будівництво житлового будинку по вул. Борщагівській, 152-А, 152-Б в Солом’янському р-ні м. Києва. Широкий комплекс будівельних робіт в т.ч. інженерія, комунікації та оздоблення.
Капітальний ремонт навчального корпусу і гуртожитку міжрегіонального центру професійної перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас, Одеської національної академії по вул. Харківське Шосе, 210 в Харківському р-ні м. Києва. Широкий комплекс будівельних робіт в т.ч. інженерія, комунікації та оздоблення.
Будівництво житлових будинків по пер. Моторний, 3-А, 4, 6, 8 в Голосіївському р-ні м. Києва. Комплекс робіт по влаштуванню пальового фундаменту.
Адміністративна будівля з приміщеннями Резиденції Посла і торгово-економічної місії Республіки Казахстан в Україні по вул. Мельникова, 51 в м. Києві. Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Житлово-офісно-торговельно- розважальний комплексна вул. Анрі Барбюса, 52/1 в Печерському р-ні м. Києва. Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Будівництво комплексу будівель житлового та соціально-культурного призначення з вбудовано — прибудованими торгівельно — офісними приміщеннями та паркінгом по вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському р-ні м. Києва (п’ята черга будівництва). Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Будівництво житлової забудови вздовж вул. Милославської у Деснянському р-ні м. Київ. Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Реконструкція частини майнового комплексу — адміністративної будівлі, складів та столярного цеху по вул. Скляренка, 17 у Оболонському р-ні м. Києва. Демонтажні роботи та влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Будівництво торгівельно-офісного комплексу по вул. Ползунова, 6 у Солом’янському р-ні м. Києва. Демонтажні роботи та влаштування огородження котловану та пальового поля з буроін’єкційних паль.
Адміністративний будинок по вул. Жилянській, 32-36 в Голосіївському р-ні м. Києва. Демонтажні роботи та влаштування огородження котловану та пальового поля з буроін’єкційних паль.
Реконструкція нежитлових будинків під торгівельно-адміністративний комплекс по пр. Московському, 8 в Оболонському р-ні м. Києва. Влаштування огородження котловану та пальового поля з буроін’єкційних паль.
Комплекс адміністративних будівель Вищого господарського та Вищого адміністративного судів України на перетині бульв. Дружби Народів та вул. Старонаводницької у Печерському р-ні м. Києва. Влаштування фундаменту з буронабивних паль.
Будівництво житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом у 4-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому р-ні м. Києва. Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Будівництво житлового будинку (доступне житло) для працівників медичних закладів комунальної власності м. Києва по вул. Підвисоцького, 4-в у Печерському р-ні м. Києва. Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Будівництво житлового будинку №5 на вул. Соломії Крушельницької (житловий масив Осокорки-Північні, 11 мікрорайон) у Дарницькому районі м. Києва. Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
Будівництво багатоповерхових житлових будинків з об’єктами торгівельно-офісно-розважального та соціально-побутового призначення між вул. Бориса Гмирі та вул.Колекторною у Дарницькому районі м.Києва. Влаштування фундаменту з буроін’єкціних паль.
«Будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Вишневе, Київської області, вул. Л. Українки, 62». Влаштування дослідних кущів з буроін’єкційних паль.
«Житловий будинок на перетині вулиць Кутузова та Старонаводницької у Печерському р-ні м. Києва». Влаштування фундаменту з буро набивних та буроін’єкційних паль.
«Будівництво житлових будинків з об’єктами соціально – культурного призначення по вул. Сагайдака, 101 в Дніпровському районі м. Києва». Демонтажні роботи та влаштування фундаментів з буроін’єкційних паль.
«Будівництво житлових будинків з об’єктами соціально – культурного призначення по вул. Сагайдака, 101 в Дніпровському районі м. Києва». Влаштування фундаментуів з буроін’єкціних паль.
«Житлово-громадський комплекс з паркінгом на проспекті Оболонському (біля озера Опечень)». Влаштування фундаментуів з буроін’єкціних паль.
«Будівництво житлового комплексу по вул. Тираспільській, 43 у Подільському районі м. Києва, Житловий будинок №3». Влаштування фундаментуів з буроін’єкціних паль.
«Будівництво житлового комплексу по вул. Тираспільській, 43 у Подільському районі м. Києва, Житловий будинок №1А». Влаштування фундаментуів з буроін’єкціних паль.
«Будівництво торговельно-офісно-житлового центру з підземним паркінгом між вул. Воровського, 15-А, вул. О. Гончара, 38-Б, вул. О.Гончара, 48/2 у Шевченківському р-ні м. Києва (14 пусковий комплекс)» Демонтажні роботи та влаштування фундаментів з буроін’єкційних паль.
«Будівництво торговельно-офісно-житлового центру з підземним паркінгом між вул. Воровського, 15-А, вул. О. Гончара, 38-Б, вул. О.Гончара, 48/2 у Шевченківському р-ні м. Києва (14 пусковий комплекс)» Влаштування фундаментів з буроін’єкційних паль.
«Реконструкція адміністративного, виробничих та складських будівель на вул. Академіка Каблукова, 23 у Солом’янському районі м. Києва. Будинок №3 та №4». Влаштування фундаментів з буроін’єкційних паль.